• image
Previous Next
Home

Przedstawiamy wszystkie wyniki dzisiejszego turnieju o Puchar Wójta Gminy Łącko

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Trzecie Świąteczne granie w Hali Widowiskowo – Sportowej w Łącku

Trzecie Świąteczne granie w Hali Widowiskowo – Sportowej w Łącku

Jak co roku zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej wszystkich mieszkańców na cykl sportowych rozgrywek. Już 27 grudnia 2019r. odbędzie się Świąteczny Turniej piłki halowej o Puchar Wójta Gminy Łącko, w którym mogą wziąć udział chłopcy urodzeni w 2007r. i młodsi. Dzień później tj. 28 grudnia 2019r. będą mogli swoje umiejętności sportowe sprawdzić zawodnicy z rocznika 2001 i młodsi. Udział w turniejach jest bezpłatny. Warto dodać, że każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal, na trzy najlepsze drużyny czekają puchary, natomiast najlepszy bramkarz i zawodnik turnieju nagrodzeni zostaną statuetkami.
Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w turniejach, a wszystkich chętnych do kibicowania.

Świąteczny Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Łącko – rocznik:2007 i młodsi – 27.12.2017r. godz. 9:00
Świąteczny Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Łącko – rocznik 2001 i młodsi 28.12.2017r godz.8:00

Zapisy pod numerem telefonu: 505 – 542 – 489

 

Obraz może zawierać: tekst

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Przedstawiamy rozkład jazdy na sobotni turniej oraz skrócony regulamin turnieju

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: tekst

Obraz może zawierać: tekst

Podział na grupy

Odsłaniamy Karty naszego sobotniego turnieju...
przed sekundami zakończyło się losowanie grup.
Na losowaniu byli przedstawiciele KS Ostra Raba Niżna.
Dziś prezentujemy podział na grup, proszę zwrócić uwagę na godziny od której do której godziny gra dana grupa, nie trzeba być od rana,można przyjechać na swoją grupę.
Po zakończonych grupach rozegrane zostaną FINAŁY!!! Z każdej grupy awansują 2 najlepsze ekipy.
W dniu jutrzejszym przedstawimy podział na pary!!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Losowanie do sobotniego turnieju

Dziś w Hali Widowiskowo-sportowej w Łącka o godz 19:00 odbędzie się losowanie do sobotniego turnieju piłki halowej
Zainteresowane osoby zapraszam na halę.
Dla pozostałych którzy nie będą mogli być na losowaniu informacją o grupach pojawi się na stronie hali.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Amatorska Liga Futsalu 2019

Już dziś od godziny 13.00 w Hali widowiskowo-sportowej w Łącku rywalizować będą piłkarze w ramach III kolejki rozgrywek Amatorskiej Ligi Futsalu.Z pięciu zaplanowanych spotkań odbędą się cztery bo spotkanie FC Kort Mordarka - Młode Wilki na prośbę tych drugich i za porozumieniem obydwu drużyn został przełożony na inny termin.

13.45 Olimp Team - DD-Bud Łącko

Jutrzejsza rywalizację w tej kolejce rozpoczną ubiegłoroczny mistrz Olimp Team który doznał w poprzedniej kolejce wysokiej porażki z Sokołami.Na razie gra drużyny Janusza Pierzchały nie rzuca na kolana.Z drugiej strony barykady stanie ekipa braci Dąbrowskich o ile w pierwszym meczu z Sokołami do pewnego czasu byli równorzędnym partnerem to w meczu z Drink Team grali tylko w pierwszej połowie.Olimp Team zawodzi na razie ale to drużyna która ma w swoich szeregach wielu ogranych zawodników i w każdej chwili może to wystrzelić.Ale jeśli DD-Bud zagra z konsekwencją przez cały mecz a ,,Kura" (Sławomir Kurnyta ) utrzyma formę strzelecką to możemy się spodziewać ciekawego widowiska i na takie też liczymy.

14.30 Sokoly - Palacz Team

To absolutny hit tej kolejki.Z jednej strony beniaminek naszej ligi i niespodziewany lider który nie kalkuluje a gra bardzo ofensywnie co przynosi spodziewane efekty i mimo że traci bramki to strzela ich trzykrotnie więcej.Pytanie czy lider najlepszych strzelców utrzyma wysoką dyspozycję i czy do wysokiego poziomu gry liderów drużyny(Tokarczyk,Garwoł) dostosuje się reszta drużyny?Na przeciw lidera stanie młoda i nieobliczalna drużyna Palacz Team która po pierwszej kolejce była liderem ale już w drugiej musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej ekipy z Kortu.Czy młoda drużyna jest w stanie poradzić sobie z ofensywną drużyną Sokołów?Na pewno będzie to super widowisko oby prowadzone zgodnie z zasadami Fair Play.

15.15 Zyndram Łącko - Drink Team

Zyndram pomału się rozkręca choć pierwszy pojedynek z Ubezpieczeniami nie był jakimś wielkim widowiskiem w wykonaniu ekipy dowodzonej przez Damiana Kucię.Podobnie jak zresztą mecz z FC Wola ale widać potencjał w tej drużynie i na eksplozję formy z pewnością czekają też kibice łąckiej drużyny.Ich rywal drużyna Drink Teamu też nie zachwyca jakąś super grą ale mieszanka doświadczenia z młodością na razie zdaje egzamin i to może być strzał w dziesiątkę i widać też poprawę z meczu na mecz.Na pewno emocji w tym meczu nie zabraknie.

16.00 FC Wola - MS Ubezpieczenia

To będzie spotkanie o przysłowiowe sześć oczek i na pewno remis w tym meczu żadnej z drużyn nie zadowoli więc możemy się spodziewać ofensywnych akcji z jednej i drugiej strony bo wygrana w tym meczu może oznaczać awans w tabeli.Drużyna FC Woli na kilku młodych zawodników ale widać że brakuje im trochę doświadczenia boiskowego a to w rozgrywkach halowych/futsalowych jest bardzo potrzebne.Drużyna MS Ubezpieczenia na razie zawodzi swoich kibiców.Drużyna gra na chwilę obecną taki ,,rwany" futbol w którym jest za dużo przestojów i prostych strat które często kończą się sytuacjami bramkowymi dla rywali a potencjał w tej drużynie jest.Brak chyba odpowiedniego ustawienia tej drużyny by to wszystko zaskoczyło.Liczymy również na dobry szybki mecz z obydwu stron.

 

 

78712249_2880979915297726_2698093992876179456_o.jpg

 

 

BUDO BUSHI 2019 INTERNATIONAL BUDO BUSHI HALL OF FAME 2019 POLAND - LACKO 07 12. 2019 ZAPRASZAMY GODZINA 17. oo WIELKIE POKAZY SZTUK WALKI ŁĄCKO : HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA . WSTĘP WOLNY !!!!!!! ZAPRASZAMY SERDECZNIE

 
Obraz może zawierać: 3 osoby, tekst

W dniu dzisiejszym na naszej Hali odbędą się eliminacje do Mistrzostw Województwa małopolskiego Państwowych Straży Pożarnych Zapraszamy start godzina 10:00

Obraz może zawierać: tekst

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.