• image
Previous Next
Home

Amatorska Liga Futsalu 2019

Już dziś od godziny 13.00 w Hali widowiskowo-sportowej w Łącku rywalizować będą piłkarze w ramach III kolejki rozgrywek Amatorskiej Ligi Futsalu.Z pięciu zaplanowanych spotkań odbędą się cztery bo spotkanie FC Kort Mordarka - Młode Wilki na prośbę tych drugich i za porozumieniem obydwu drużyn został przełożony na inny termin.

13.45 Olimp Team - DD-Bud Łącko

Jutrzejsza rywalizację w tej kolejce rozpoczną ubiegłoroczny mistrz Olimp Team który doznał w poprzedniej kolejce wysokiej porażki z Sokołami.Na razie gra drużyny Janusza Pierzchały nie rzuca na kolana.Z drugiej strony barykady stanie ekipa braci Dąbrowskich o ile w pierwszym meczu z Sokołami do pewnego czasu byli równorzędnym partnerem to w meczu z Drink Team grali tylko w pierwszej połowie.Olimp Team zawodzi na razie ale to drużyna która ma w swoich szeregach wielu ogranych zawodników i w każdej chwili może to wystrzelić.Ale jeśli DD-Bud zagra z konsekwencją przez cały mecz a ,,Kura" (Sławomir Kurnyta ) utrzyma formę strzelecką to możemy się spodziewać ciekawego widowiska i na takie też liczymy.

14.30 Sokoly - Palacz Team

To absolutny hit tej kolejki.Z jednej strony beniaminek naszej ligi i niespodziewany lider który nie kalkuluje a gra bardzo ofensywnie co przynosi spodziewane efekty i mimo że traci bramki to strzela ich trzykrotnie więcej.Pytanie czy lider najlepszych strzelców utrzyma wysoką dyspozycję i czy do wysokiego poziomu gry liderów drużyny(Tokarczyk,Garwoł) dostosuje się reszta drużyny?Na przeciw lidera stanie młoda i nieobliczalna drużyna Palacz Team która po pierwszej kolejce była liderem ale już w drugiej musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej ekipy z Kortu.Czy młoda drużyna jest w stanie poradzić sobie z ofensywną drużyną Sokołów?Na pewno będzie to super widowisko oby prowadzone zgodnie z zasadami Fair Play.

15.15 Zyndram Łącko - Drink Team

Zyndram pomału się rozkręca choć pierwszy pojedynek z Ubezpieczeniami nie był jakimś wielkim widowiskiem w wykonaniu ekipy dowodzonej przez Damiana Kucię.Podobnie jak zresztą mecz z FC Wola ale widać potencjał w tej drużynie i na eksplozję formy z pewnością czekają też kibice łąckiej drużyny.Ich rywal drużyna Drink Teamu też nie zachwyca jakąś super grą ale mieszanka doświadczenia z młodością na razie zdaje egzamin i to może być strzał w dziesiątkę i widać też poprawę z meczu na mecz.Na pewno emocji w tym meczu nie zabraknie.

16.00 FC Wola - MS Ubezpieczenia

To będzie spotkanie o przysłowiowe sześć oczek i na pewno remis w tym meczu żadnej z drużyn nie zadowoli więc możemy się spodziewać ofensywnych akcji z jednej i drugiej strony bo wygrana w tym meczu może oznaczać awans w tabeli.Drużyna FC Woli na kilku młodych zawodników ale widać że brakuje im trochę doświadczenia boiskowego a to w rozgrywkach halowych/futsalowych jest bardzo potrzebne.Drużyna MS Ubezpieczenia na razie zawodzi swoich kibiców.Drużyna gra na chwilę obecną taki ,,rwany" futbol w którym jest za dużo przestojów i prostych strat które często kończą się sytuacjami bramkowymi dla rywali a potencjał w tej drużynie jest.Brak chyba odpowiedniego ustawienia tej drużyny by to wszystko zaskoczyło.Liczymy również na dobry szybki mecz z obydwu stron.

 

 

78712249_2880979915297726_2698093992876179456_o.jpg

 

 

BUDO BUSHI 2019 INTERNATIONAL BUDO BUSHI HALL OF FAME 2019 POLAND - LACKO 07 12. 2019 ZAPRASZAMY GODZINA 17. oo WIELKIE POKAZY SZTUK WALKI ŁĄCKO : HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA . WSTĘP WOLNY !!!!!!! ZAPRASZAMY SERDECZNIE

 
Obraz może zawierać: 3 osoby, tekst

W dniu dzisiejszym na naszej Hali odbędą się eliminacje do Mistrzostw Województwa małopolskiego Państwowych Straży Pożarnych Zapraszamy start godzina 10:00

Obraz może zawierać: tekst

Zapraszamy na Turniej Szachowy

szachy.png

Zapraszamy na Turniej Piłki Halowej

tut.png

Znamy terminarz I kolejki ALF

 W Hali widowiskowo-sportowej w Łącku odbyło się zebranie organizacyjne przedstawicieli drużyn które zgłosiły się do tegorocznej edycji rozgrywek Amatorskiej Ligi Futsalu organizowane już po raz siódmy.
Po omówieniu spraw organizacyjnych przystąpiono do rozlosowania par I kolejki rozgrywek.Ustalono również datę rozegrania Pucharu Ligi który rozegrany zostanie w formie turnieju a odbędzie się on 11 stycznia 2020 roku.
Ustalono że I kolejka rozegrana zostanie 24 listopada a koniec rozgrywek nastąpi 2 lutego 2020 roku.

A tak prezentuje się I kolejka ALF :

13.00 Olimp Team - FC Kort Mordarka
13.45 Team 4 Fun - DD-Bud Łącko
14.30 Palacz Team - Młode Wilki JW
15.15 Drink Team - FC Wola
16.00 MS Ubezpieczenia Team - Zyndram Łącko

 

Obraz może zawierać: ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki

Zebranie organizacyjne uczestników ALF

Ważne info dla uczestników tegorocznej edycji rozgrywek Amatorskiej Ligi Futsalu.

W sobotę (02.11.19) o godzinie 18.00 w Hali widowiskowo-sportowej w Łącku odbędzie się spotkanie organizacyjne z kierownikami/opiekunami drużyn które zgłosiły akces do uczestnictwa w rozgrywkach ALF w tym sezonie.
Obecność na tym zebraniu jest obowiązkowa dla kierowników/opiekunów.
Drużyny które zgłosiły się do tegorocznej edycji ALF :

- Olimp Team

- Zyndram Łącko

- MS Ubezpieczenia Team (wcześniej Gorce Kamienica)

- FC Kort Mordarka

- DD-Bud Łącko

- Palacz Team (nowa drużyna)

- Drink Team (nowa drużyna)

- Team 4 Fun (nowa drużyna)

- FC Wola (nowa drużyna)

- Młode Wilki JW (nowa drużyna)

 

Obraz może zawierać: tekst

Zapraszamy na fotorelacje z zakończenia Ligi Oldbojow, które miało miejsce w sobotę tj.26 października 2019r. Rozgrywki odbywały się raz w miesiącu i trwały od maja. W tym roku w Lidze Oldbojow brało udział 6 drużyn.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, buty i na zewnątrz

 

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz

 

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.