• image
Previous Next
Home Aktualności

Wyniki oraz Tabela Halowej Ligi Oldbojów po rozegraniu 1 kolejki

nowa_tabela.png

wyniki_nowe.png

Nowy Sezon Halowej Ligi Oldbojów 2020/2021

1kolej_halowej_ligi_oldbojów.png

terminarz_hala.png

drużyny.png

regulamin_nowy.png

Zapraszamy na nasz coroczny turniej piłki halowej

 
Chcielibyśmy was zaprosić na Turniej piłkarski. Turniej rozegrany zostanie w sobotę 5 grudnia od godziny 9.00 w Hali widowiskowo-sportowej w Łącku
Zapraszamy do udziału w tym TURNIEJU. Wpisowe tylko 250 zł od drużyny.
Drużyny możecie zgłaszać pod tel. :
505 542 489
Ilość miejsc w Turnieju ograniczona.
 
5_grudzien_2020.png

Halowa Liga Oldbojów 2020/2021

Podobnie jak w ostatnich latach, również tej zimy odbędzie się Halowa Liga Oldbojów. Trwają zapisy do rozgrywek.
Oczywiście jeśli sytuacja epidemiologiczna COVID 19 nam pozwoli na rozegranie ligi.
Start ligi planowany jest na 28 listopada. Mecze rozgrywane będą w soboty od godziny 18 na pełnowymiarowej hali Widowiskowo – Sportowej w Łącku . Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. Wpisowe do ligi to 500 zł ( wpłata jednorazowa na pierwszej kolejce)
Będziemy grać systemem jeden mecz 2x 20 minut. Mecze będą rozgrywane zgodnie z ustalonym terminarzem, który będzie podany przez pierwszą kolejką ( mecze w większości będą co drugą sobotę, ale będą wyjątki że będziemy grać co tydzień)
Zgłoszenia przyjmowane są do 22 listopada. Więcej informacji oraz zgłoszenia pod nr tel. 505 542 489 oraz e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
halowa_liga.png
Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.