• image
Previous Next
Home Aktualności

Wesołych Świąt...

kkkk.png

1 kwietnia rusza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

W dniu 1 kwietnia 2021 r. według stanu na dzień 31 marca 2021 r., w całej Polsce rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

Powszechny spis ludności i mieszkań odbywa się co 10 lat i jest jedynym badaniem, które pozwala na pozyskanie szczegółowych informacji o liczbie ludności, jej terytorialnym rozmieszczeniu, strukturze demograficzno-społecznej i zawodowej, a także o ilościowym i jakościowym stanie zasobów mieszkaniowych i budynkowych. Dane zebrane w ramach prac spisowych są wykorzystywane do opracowań, zestawień i analiz statystycznych, do tworzenia i aktualizacji przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego operatu do badań statystycznych.

Udział w spisie ludności i mieszkań jest obowiązkowy. Pytania dotyczyć będą m. in. charakterystyki demograficznej i aktywności ekonomicznej osób, poziomu wykształcenia oraz stanu i charakterystyki zasobów mieszkaniowych. Dokładny zakres informacji zbieranych w NSP 2021 dostępny jest w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (Dz.U. poz. 1775 z późn. zm.).

kkkkkk.png

Anulowana LIGA Oldbojów 2020/2021

 

Halowa Liga Oldbojów zostaje anulowana z racji tego,iż przedłuża się sytuacja związana z epidemią Covid -19. Niestety nadal hale sportowe pozostają zamknięte. Jesteśmy zmuszeni zakończyć naszą Halową Ligę Oldbojów. Informujemy również, że nie będziemy wyłaniać Mistrza Ligi, ponieważ zostały rozegrane tylko trzy kolejki. Koszty wpisowego będą wrócone przedstawicielom drużyn z pomniejszoną kwotą za rozegranie 3 kolejek. Jeśli sytuacja epidemiologiczna na jesień w Polsce się poprawi, będziemy chcieli znów zrobić nowy nabór na sezon 2021/2022.

liga_anulowana.png

Życzymy by rok 2021 był piękny lepszy od starego a Państwu Panstwu przyniósł coś szczególnego...

yczenia_noworocne.png

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.