• image
Previous Next
Home Aktualności

Orlik Jazowsko

Zaproszenie

altZapraszamy wszystkie chętne dzieci w dniach 5-6 wrzesień 2013 r. (czwartek - piątek) na ORLIK Jazowsko - w godz. otwarcia (14-21), gdzie będzie można poznać psa ratowniczego imieniem Jeny, który jest zwierzęciem typowo przeznaczonym do szukania ludzi zagubionych w terenie otwartym oraz w gruzach.

Więcej…

Podsumowanie Wakacyjnego Turnieju Tenisa Ziemnego

26 sierpnia 2013 r. od godziny 1700 na Orliku w Jazowsku miał miejsce wakacyjny turniej tenisa ziemnego o puchar Wójta Gminy Łącko – Pana Janusza Klaga. Rozegrane były mecze w dwóch kategoriach: dzieci w wieku szkoły podstawowej 7-12 lat oraz dzieci w wieku szkoły gimnazjalnej 13-15 lat. Rozgrywki miały charakter bardzo dynamiczny, systemem „każdy z każdym”, dodatkowo zmierzyć swoje siły mogli wygrani jednej kategorii z zwycięzcami drugiej, adekwatnie „2” z „2” „3” z „3” itd. Zaznaczyć trzeba, że wszyscy mieli jednakowe szanse grając takimi samymi rakietami oraz jednakowymi piłkami. Gra wyzwalała wiele emocji i pokazywała zawzięcie ze strony zawodników walczących o najmocniejszego w swojej kategorii.

Więcej…

Podsumowanie Wakacyjnego Turnieju Piłki Plażowej

W niedzielę 25 sierpnia 2013 r. od godziny 1400 przy Orliku w Jazowsku odbył się wakacyjny turniej plażowej piłki siatkowej osób dorosłych. Drużyny wzajemnie rywalizowały ze sobą o zwycięstwo, puchar Wójta Gminy Łącko – Pana Janusza Klaga. Pomimo mocno świecącego słonka i podmuchów wiatru drużyny zacięcie walczyli o wygraną, wykorzystując swoje mocne strony.

Więcej…

Wakacyjny Turniej w Piłce Plażowej

Zapraszamy na Wakacyjny Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej dla dorosłych który odbędzie się w dniu 25.08.2013 r. na boisku piłki plażowej przy Orliku w Jazowsku. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisania się u Animatorki Sportu - Pani mgr Marzeny Kałuzińskiej....

 

Więcej…

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.