• image
Previous Next
Home Aktualności Podsumowanie Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej SP oraz Gimn.

Podsumowanie Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej SP oraz Gimn.

Turniej drużyn ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych został rozegrany na obiekcie sportowym ,,ORLIK” Jazowsko dnia 27 lipca 2014 r. Były to rozgrywki punktowane w systemie ,,każdy z każdym”. Dodatkowo odbyły się również mecze towarzyskie pomiędzy obiema kategoriami wiekowymi.

FC Górka- FC Jazowsko (SP)

Mecz był bardzo wyrównany, na początku spotkania FC Górka wysunęła się na prowadzenie po bramce Sopaty, jeszcze przed przerwą zawodnicy z drużyny FC Jazowsko wstrzelili się na wynik 1-2 po bramce trafionej przez Klimka oraz Kołodzieja. Druga połowa spotkania rozpoczęła się bramką Fc Górki co dało wyrównanie wyniku meczu, bramkę zdobył Faron. FC Górka idąc za ciosem strzeliła bramkę, która pozwoliła uzyskać prowadzenie, bramkę zdobył Majerski. Niecałą minutę przed końcem spotkania wyrównującą bramkę dla FC Jazowska zdobył strzałem z pola karnego Klimek. Mecz zakończył się remisem 3-3.

Jazowsko - Polonia (GIMN)

W meczu wyraźnie dominowała drużyna Jazowska, do przerwy uzyskała prowadzenie 3-0 po bramkach Kołodzieja, Pierzchały, Strzelca. Drugą połowę otwarła drużyna Polonii zdobywając bramkę na 1-3 strzeloną przez Bieryta. W pozostałej części spotkania dominowała drużyna Jazowska zdobywając dwie kolejne bramki strzelone przez: Majerskiego S. oraz Majerskiego. R. Mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Po rozegranych meczach na obiekcie ,,ORLIK” w Jazowsku drużyny rozegrały mecze finałowe z zespołami z Łącka dnia 29 sierpnia 2014 r. na obiekcie sportowym ,,ORLIK” w Łącku.

PODSUMOWANIE MECZÓW FINAŁOWYCH:

FC Zyndam (SP) 12-0 FC Górka (SP)

Jazowko (GIMN) 1-4 Łącko(GIMN)

FC Jazowsko (SP) 4-1 FC Górka (SP) (mecz rozstrzygający poprzednie spotkanie remisowe)

Zwycięzcy Łącko (SP) 2-0 FC Jazowsko (SP)

Zyndram Łącko (SP) 8-0 Zwycięzcy Łącko (SP)

Polonia (GIMN) 0-6 Łącko (GIMN)

Zwycięzcy Łacko (SP) 3-0 FC Górka (SP)