• image
Previous Next
Home Aktualności Turniej Tenisa Stołowego.

Turniej Tenisa Stołowego.

W dniu 6 listopada br. w hali widowiskowo- sportowej w Łącku odbył się turniej o puchar Wójta Gminy Łącko w tenisie stołowym. W turnieju wzięli udział zawodniczki i zawodnicy z gminy Łącko.

W kategorii chłopców do lat 14 trzecie miejsce zajął Radosław Duda natomiast w finale spotkały się zawodnicy Szymon Gierczyk oraz Karol Babik . W pojedynku tym lepszy okazał się zawodnik Szymon Gierczyk.

Kolejna kategoria to Kobiety. W tej kategorii swoją wyższość pokazała zawodniczka Sabina Sopata, druga była Łucja Jawor a trzecia Aldona Jarek.

W Kategorii mężczyźni pierwsze miejsce zajął Mariusz Kurnyta natomiast 2 i 3 miejsce zajęli zawodnicy Antoni Faron oraz Krystian Duda.