• image
Previous Next
Home Aktualności Mistrz Mistrz ... Oldboy's Gorce Kamienica

Mistrz Mistrz ... Oldboy's Gorce Kamienica

W miniony wtorek tj. 16 czerwca 2020r. odbyła się ostatnia kolejka Ligi Oldbojów o puchar Wójta Gminy Łącko. Mistrzem tegorocznych rozgrywek zostali Oldboje z Kamienicy.
Przed ostatnia kolejką piłkarze z Kamienicy mieli dwa punkty przewagi nad drużyną Oldbojów z Jazowska i 6 punktów nad drużyną Oldbojów Woj - Tom.
Ostatnia kolejka zapowiadała się bardzo ciekawie, ponieważ do końca mogliśmy obserwować rywalizację między drużynami. Jednakże piłkarze Oldbojów z Kamienicy bardzo wysoko postawili w tym dniu poprzeczkę i pewnie pokonali Oldbojów z Jazowska Tym samym zapewnili sobie tytuł mistrza ligi. Na pewno przegranymi tego dnia byli zawodnicy z Jazowska który mieli szanse na mistrza, przegrali swoje ostatnie dwa spotkania i ostatecznie zakończyli ligę na trzecim miejscu.
 
tabfb1.png
 
wynikrrdf.png
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.