• image
Previous Next
Home Aktualności Ścianka Wspinaczkowa - dzień otwarty

Ścianka Wspinaczkowa - dzień otwarty

W niedzielę 16 czerwca od godz. 15.00 do 20.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbył się już po raz drugi dzień otwarty na Ściance Wspinaczkowej. Wszyscy chętni mieli możliwość nauki wspinania się pod nadzorem instruktora  Pana Jarosława Nowaka. Zainteresowanie ta formą aktywności ruchowej było bardzo duże, przez cały czas wszystkie trasy na ściance były zajęte. Swoich sił próbowało około 150 osób w różnym wieku, od dzieci przedszkolnych aż po dorosłych. Wielu z nich zachęciło to do dalszej przygody ze wspinaniem i zapisali się do sekcji wspinaczkowej. Istnieje możliwość dopisania się do grup wspinaczkowych, chętni proszeni są o kontakt z Instruktorem Jarosławem Nowakiem tel. kont. 880818911.

altaltaltaltaltalt

 

Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.