• image
Previous Next
Home Aktualności Wakacyjne rozgrywki tenisa ziemnego - ORLIK JAZOWSKO

Wakacyjne rozgrywki tenisa ziemnego - ORLIK JAZOWSKO

alt

Wakacyjna Liga Tenisa Ziemnego na Orliku w Jazowsku z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W roku bieżącym chęć udziału wyraziło ponad dwadzieścia osób. W grupie osób z kategorii rocznika szkół podstawowych oraz kobiet 16+ rozgrywane są mecze w systemie każdy z każdym, gdzie każda wygrana liczona jest za 3 pkt zaś przegrana 1 pkt. Wygra ten kto zdobędzie jak najwyższą ilość zebranych pkt podczas wszystkich meczy w swojej kategorii. W rocznikach z gimnazjum powstały dwie grupy, z których dwie najlepsze osoby, które uzyskują największą ilość pkt przechodzą do finału walcząc następnie o najwyższe trofea. Gramy w każdy wakacyjny poniedziałek, wtorek oraz czwartek. Zapraszamy do kibicowania podczas spotkań.

Życzymy wszystkim uczestnikom jak najwyższej wygranej. 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ J

Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.