• image
Previous Next
Home Aktualności Joga w Łącku

Joga w Łącku

 

Organizujemy grupę chętnych osób na zajęcia z Jogi, które byłyby prowadzone odpłatnie na naszej Hali.

Wymagana minimalna ilość osób - 10, koszt zajęć oraz termin będą ustalone po zebraniu się grupy.

Bliższe informacje na ten temat pod numerem telefonu: 882-159-609 - Witold Majerski

ZAPRASZAMY !!!

 

 

 

Zapraszam na zajęcia Jogi, które są odpowiednie dla każdego. Joga to doskonały sposób na rozładowanie napięć związanych ze stresem, poprawa sylwetki i podniesienie sprawności fizycznej, a także wzmocnienie mięśni, ścięgien i kości co pozwoli wyeliminować urazy i uniknąć kontuzji w przyszłości. Celem jogi jest osiągnięcie stanu równowagi i spokoju. Praktykując jogę uczymy się pogłębiać, kontrolować oddech, uczymy się świadomości oddechu. Nauczenie się właściwego oddechu stanowi furtkę do uzyskania wielu korzyści na różnych poziomach – fizycznym i mentalnym. Poprzez kontrolowany i rytmiczny oddech uczymy się uspokajać i wyciszać umysł. Joga wzmacnia system nerwowy, co pozwala na zmniejszenie negatywnych skutków stresu, a także rozwija zdolność utrzymania wewnętrznego spokoju

 

 

Asany dają stabilność ciała i umysłu w sensie dobrego samopoczucia, przynoszą psychiczne i fizyczne odprężenie. Na bardziej subtelnym poziomie asany odblokowują krążenie energii w organizmie i rozluźniając układ mięśniowy, przyczyniają się do wyciszenia i uspokojenia umysłu.

 

 

Zajęcia Vinyasa Yogi prowadzi doświadczony nauczyciel Jogi Małgorzata Koszyk, która ukończyła studia medyczne na kierunku Medycyna Orientalna i Akupunktura na National University of Health Sciences w Stanach Zjednoczonych. W swojej praktyce łączy w harmonijny sposób elementy prozdrowotne z nauką oddechu i relaksacją. Praktyka Jogi pozwala uzyskać stan lekkości i pełni życia.

 


 

 

 

Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.