• image
Previous Next
Home Aktualności Gminny Turniej Piki Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Wójta Gminy Łącko

Gminny Turniej Piki Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Wójta Gminy Łącko

Gminny Turniej Piki Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Wójta Gminy Łącko

 

W sobotę 14 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbył się coroczny Turniej Piłki Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Wójta Gminy Łącko, którego organizatorem był Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Łącku. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn z terenu naszej gminy. Rozgrywki dostarczyły wielu emocji zarówno zawodnikom jak i licznie zgromadzonym kibicom. Drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom, o końcowej klasyfikacji i zajęciu pierwszego miejsca przez MDP w Woli Kosnowej zdecydowała większa ilość strzelonych bramek. Rozgrywki przebiegły w sportowej atmosferze, zgodnie z zasadami „Fair Play". Mecze bardzo sprawnie sędziowali Panowie; Jan Dziedzina, Jan Mrówka, Marian Tokarczyk oraz Wiesław Jezioro. Fundatorami nagród w Turnieju był Urząd Gminy Łącko oraz ZOG ZOSP w Łącku.

Wyniki Turnieju piłki Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
o Puchar Wójta Gminy Łącko

1 miejsce MDP Wola Kosnowa
2 miejsce MDP Zabrzeż
3 miejsce MDP Czerniec
4 miejsce MDP Zagorzyn
5 miejsce MDP Jazowsko
6 miejsce MDP Obidza
7 miejce MDP Maszkowice
8 miejsce MDP Łącko i MDP Kadcza
9 miejsce MDP Czarny Potok
Najlepszy zawodnik: Paweł Mąka - MDP Wola Kosnowa
Najlepszy Bramkarz: Konrad Skut – MDP Maszkowice

 

 

 

 


 

Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.