• image
Previous Next
Home Aktualności 29.12.2012r. Turniej Świąteczno - Noworoczny

29.12.2012r. Turniej Świąteczno - Noworoczny


Organizator –Ludowy Klub Sportowy – Gorce Kamienica

 

W dniu 29 grudnia w naszej hali odbył się wczorajszym I Turniej Świąteczno - Noworoczny organizowany przez LKS Gorce Kamienica.

 

Na stracie stanęło 13 drużyn podzielonych na trzy grupy. Dwie  cztero-zespołowe i jedną pięcio-zespołową. Z dwóch pierwszych grup bezpośredni awans premiowany był dla pierwszej i drugiej drużyny oraz trzeciej z najlepszym bilansem punktowym. Z grupy C bezpośredni awans uzyskiwały trzy najlepsze drużyny.

Rywalizacja rozpoczęła się od godziny 09.30 kiedy to otwarcia Turnieju dokonał Damian Zbozień  obecnie piłkarz Piasta Gliwice, wychowanek Zyndrama Łącko. Chętni mogli sobie wykonać zdjęcia z piłkarzem Legii wypożyczonym do Piasta Gliwice.

Turniej wygrała drużyna „Paka” Pietrzaka przed Proj-Budem i Oknami Groński

trzy pierwsze drużyny otrzymały Puchary a także  gratyfikacje pieniężne za I miejsce

600 zł.,za II miejsce 400 zł. i za III miejsce 300 zł.

Najskuteczniejszym piłkarzem tego Turnieju został Fabian Fałowski z Paki Pietrzaka. Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Łukasz Kutwa z Proj Budu . A najlepszym bramkarzem Stanisław Twardowski z Oldboy's Team. W przerwie turnieju rozegrano ekspresowy konkurs rzutów karnych. Nagrody ufundował Damian Zbozień.

Konkurs wygrał Jan Mrówka z Łącka.

 


 

Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.