Ferie zimowe na Hali
Tydzień I
Poniedziałek 16.02.15 |
Wtorek 17.02.15 |
Środa 18.02.15 |
Czwartek 19.02.15 |
Piątek 20.02.15 |
Sobota 21.02.15 |
Niedziela 22.02.15 |
8.00-10.00 ZSG Łącko |
8.00 - 10.00 Sp w Kadczy |
8.00 - 10.00 Gim. w Jazowsku |
8.00 - 10.00 ZSŚK w Łącku |
|||
10.00-12.00 KS Cracovia |
10.00-12.00 KS Cracovia |
10.00-12.00 KS Cracovia |
10.00-12.00 KS Cracovia |
10.00-12.00 KS Cracovia |
8.00-10.00 KS Cracovia |
11.00-13.00 Tenis ziemny Hamiga |
12.00 15.00 K.Adamczyk |
14.30-15.30 MUKS Halny |
12.00-16.00 ZSG Jazowsko |
12.00-15.00 K.Adamczyk |
13.30-15.30 Kamienica |
14.00 -20.00 LIGA Halowa |
|
16.00-19.00 Gol Łącko |
15.30-17.30 TAP Tarnów |
16.00-19.00 Gol Łącko |
15.30-17.30 TAP Tarnów |
15.30-17.30 TAP Tarnów |
17.00 -18.00 Piłka nożna Old-boys |
20.00-21:30 Piłka nożna Chlipała |
19.00-20.00 KS Cracovia |
17.30-19.30 KS Cracovia |
19.00-20.00 KS Cracovia |
17.00 -19.30 KS Cracovia |
17.30-20.00 KS Cracovia |
18.00- 19.30 Kamienica |
|
20.00 -21.30 TAP Tarnów |
20.00 -21.30 TAP Tarnów |
20.00 -21.30 TAP Tarnów |
20.00 -21.30 TAP Tarnów |
20.00 -21.30 TAP Tarnów |
Tydzień II
Poniedziałek 23.02.15 |
Wtorek 24.02.15 |
Środa 25.02.15 |
Czwartek 26.02.15 |
Piątek 27.02.15 |
Sobota 28.02.15 |
Niedziela 29.02.15 |
8.00-10.00 Tatran Preszow Słowacja |
8.00-10.00 Tatran Preszow Słowacja |
8.00-10.00 KS Cracovia |
||||
10.00-12.00 KS Cracovia |
10.00-12.00 KS Cracovia |
10.00-12.00 KS Cracovia |
10.00-12.00 KS Cracovia |
10.00-12.00 KS Cracovia |
10.00-14.00 St. Majchrzak |
|
12.00 15.00 K.Adamczyk |
15.00-16.00 MUKS Halny |
12.00 15.00 K.Adamczyk |
14.00-16.00 MUKS Halny |
11.00-13.00 Tenis ziemny Hamiga |
||
16.00-19.00 Gol Łącko |
16.00-18.00 KS Cracovia |
16.00-19.00 Gol Łącko` |
16.00-18.00 KS Cracovia |
16.00-18.00 KS Cracovia |
15.00-18.00 Turniej Halowy Słowaki |
14.00-20.00 Liga Halowa |
19.00-20.30 Gol Łącko |
19.00-20.00 Dawid Zbozień |
19.00-20.30 Górka Szczereż |
19.00 -20.30 K. Adamczyk |
19.00 -20.30 D.Dąbrowski |
18.00 -19.00 Piłka nożna Old-boys |
|
20.30 -22.00 Siatkówka +ścianka |
20.00 -22.00 Leszek Kołodziej |
20.30 -22.00 Tenis ziemny |
20.30 -22.00 Kamil Mozdyniewicz |
20.30 -22.00 Szymon Jasiurkowski |
19.00 - 20.30 Kamienica |