• image
Previous Next
Home

III Bieg Kwitnacej Jabłoni - 10.05.2014r!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W GÓRSKIM BIEGU KWITNĄCEJ JABŁONI O PUCHAR JANUSZA KLAGA - WÓJTA GMINY ŁĄCKO

 

                W dniu 10.05.2014r. w Łącku, przy boisku wielofunkcyjnym ,, Orlik'' od godziny 9.00 będzie sie można zapisać na trzecią już edycję ,, Górskiego biegu '' na dystansie 6,6 km. w dwóch grupach / kobiet oraz mężczyzn/ - start o godzinie 11.00 - zakończenie - około 14.00. Organizatorem głównym jest GOK w Łącku, przy współpracy z Halą Widowiskowo-Sportową w Łącku. Pomysłodawcą oraz inicjatorem wszystkich edycji biegu jest Kamil Nowak - mieszkaniec Łącka, który swoją pasją do biegania zaraził już wiele osób i nadal zachęca, poprzez własny przykład, do biegania. Każdy z uczestników który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal oraz poczęstunek. Dla miejsc I - III oraz dla nejlepszego i najlepszej zawodniczki z Gminy Łącko przewidziane są nagrody rzeczowe oraz puchary, wśród wszystkich uczestników którzy ukończą bieg, będą rozlosowane upominki ( 2 tablety , koszulki, itp.) Zawodnicy, którzy nie mają jeszcze ukończonych 18 lat muszą posiadać wypełnioną zgodę rodziców/ prawnych opiekunów - zgoda do pobrania ze strony: http://sportowelacko.pl/   lub przed biegiem w biurze zawodów.

Główni sponsorzy:

Więcej…

Zawody dobiegły końca

WYNIKI OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR JANUSZA KLAGA - WÓJTA GMINY ŁĄCKO

Piątek 7 luty - HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA W ŁĄCKU

 

Więcej…

ZAJĘCIA GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ - ZAPRASZAMY!!!

Więcej…

WYNAJMIJ NASZĄ HALĘ - ZAPRASZAMY!!!

Harmonogram wynajmu Hali Widowiskowo –Sportowej w Łącku, obowiązuje od dnia 01.04.2014r.

Więcej…

UWAGA!!

WSPINACZKA SPORTOWA

JUŻ 20 PAŹDZIERNIKA DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH

PRZYJDŹ WSTĘP WOLNY!!!

Więcej…

IV TURNIEJ ORLIKA

alt

Od 1 września rozpoczął się już po raz czwarty turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Przeznaczony jest on dla drużyn piłkarskich dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych 10 – 11 oraz 12 – 13 lat. W rozgrywkach mogą uczestniczyć reprezentacje szkół lub klas, drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych, jak również tzw. „dzikie drużyny”.

Więcej…

Wójt Gminy Łącko - Janusz Klag zaprasza - dzień otwarty na ściance wspinaczkowej...

INFORMACJA

Od dnia 23.08.2013 r. siłownia zostaje zamknięta. Ponowne jej otwarcie przewidywane jest od dnia 01.09.2013 r.

Jednocześnie informujemy, iż dalszym funkcjonowaniem siłowni zajmować się będzie osoba wyłoniona w przetargu na wynajem powyższej siłowni.

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.