• image
Previous Next
Home

ZAPRASZAMY NA HALOWY TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR JANUSZA KLAGA – WÓJTA GMINY ŁĄCKO 18.05.2014 ( Niedziela )

 

Więcej…

III Bieg Kwitnacej Jabłoni - 10.05.2014r!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W GÓRSKIM BIEGU KWITNĄCEJ JABŁONI O PUCHAR JANUSZA KLAGA - WÓJTA GMINY ŁĄCKO

 

                W dniu 10.05.2014r. w Łącku, przy boisku wielofunkcyjnym ,, Orlik'' od godziny 9.00 będzie sie można zapisać na trzecią już edycję ,, Górskiego biegu '' na dystansie 6,6 km. w dwóch grupach / kobiet oraz mężczyzn/ - start o godzinie 11.00 - zakończenie - około 14.00. Organizatorem głównym jest GOK w Łącku, przy współpracy z Halą Widowiskowo-Sportową w Łącku. Pomysłodawcą oraz inicjatorem wszystkich edycji biegu jest Kamil Nowak - mieszkaniec Łącka, który swoją pasją do biegania zaraził już wiele osób i nadal zachęca, poprzez własny przykład, do biegania. Każdy z uczestników który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal oraz poczęstunek. Dla miejsc I - III oraz dla nejlepszego i najlepszej zawodniczki z Gminy Łącko przewidziane są nagrody rzeczowe oraz puchary, wśród wszystkich uczestników którzy ukończą bieg, będą rozlosowane upominki ( 2 tablety , koszulki, itp.) Zawodnicy, którzy nie mają jeszcze ukończonych 18 lat muszą posiadać wypełnioną zgodę rodziców/ prawnych opiekunów - zgoda do pobrania ze strony: http://sportowelacko.pl/   lub przed biegiem w biurze zawodów.

Główni sponsorzy:

Więcej…

Zawody dobiegły końca

WYNIKI OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR JANUSZA KLAGA - WÓJTA GMINY ŁĄCKO

Piątek 7 luty - HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA W ŁĄCKU

 

Więcej…

ZAJĘCIA GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ - ZAPRASZAMY!!!

Więcej…

WYNAJMIJ NASZĄ HALĘ - ZAPRASZAMY!!!

Harmonogram wynajmu Hali Widowiskowo –Sportowej w Łącku, obowiązuje od dnia 01.04.2014r.

Więcej…

UWAGA!!

WSPINACZKA SPORTOWA

JUŻ 20 PAŹDZIERNIKA DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH

PRZYJDŹ WSTĘP WOLNY!!!

Więcej…

IV TURNIEJ ORLIKA

alt

Od 1 września rozpoczął się już po raz czwarty turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Przeznaczony jest on dla drużyn piłkarskich dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych 10 – 11 oraz 12 – 13 lat. W rozgrywkach mogą uczestniczyć reprezentacje szkół lub klas, drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych, jak również tzw. „dzikie drużyny”.

Więcej…

Wójt Gminy Łącko - Janusz Klag zaprasza - dzień otwarty na ściance wspinaczkowej...

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.