• image
Previous Next
Home

WYNIKI WAKACYJNEJ LIGI TZ 2015

alt

Znamy już zwycięzców wakacyjnej ligi tenisa ziemnego „Orlika” w Jazowsku trzech kategorii. Po zaciętej walce do samego końca, grając nie raz w wyjątkowo uciążliwym saharyjskim upale, jaki w tym roku towarzyszył nam praktycznie od początku wakacji  wyniki uplasowały się następująco:

 

Więcej…

II Powiatowy Turniej PN MDP

alt

Dzisiaj 29 sierpnia 2015 r. na „Orlikach” w Jazowsku oraz w Łącku odbył się II Powiatowy Turniej PN Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu nowosądeckiego. W rozgrywkach wzięło udział 24 drużyn. Po 3 grupy na każdym „Orliku”, grające systemem każdy z każdym, łącznie 12 zespołów. Do kolejnego etapu przechodziła jedna zwycięska drużyna z każdej grupy, gdzie następnie wyłonieni zostali zwycięzcy danego orlika. Finały odbywały się na „Orliku” w Jazowsku. Tam wyłoniona została szóstka najlepszych. Oto oni:

 

Więcej…

Wakacyjne rozgrywki tenisa ziemnego - ORLIK JAZOWSKO

alt

Wakacyjna Liga Tenisa Ziemnego na Orliku w Jazowsku z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W roku bieżącym chęć udziału wyraziło ponad dwadzieścia osób. W grupie osób z kategorii rocznika szkół podstawowych oraz kobiet 16+ rozgrywane są mecze w systemie każdy z każdym, gdzie każda wygrana liczona jest za 3 pkt zaś przegrana 1 pkt. Wygra ten kto zdobędzie jak najwyższą ilość zebranych pkt podczas wszystkich meczy w swojej kategorii. W rocznikach z gimnazjum powstały dwie grupy, z których dwie najlepsze osoby, które uzyskują największą ilość pkt przechodzą do finału walcząc następnie o najwyższe trofea. Gramy w każdy wakacyjny poniedziałek, wtorek oraz czwartek. Zapraszamy do kibicowania podczas spotkań.

Życzymy wszystkim uczestnikom jak najwyższej wygranej. 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ J

Więcej…

Podsumowanie sobotniego Turnieju Piłki Plażowej - ORLIK JAZOWSKO

alt

W sobotę 1 sierpnia na „ORLIKU” w Jazowsku odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Wójta Gminy Łącko w dwóch kategoriach: do 16 lat oraz 16+. W rozgrywkach mogli wziąć udział wszyscy chętni pod warunkiem zebrania 3 osobowej drużyny. W kategorii do 16 lat zgłosiło się  pięć drużyn natomiast 16+ dziewięć drużyn. Rozgrywki były bardzo zaciekle, atmosfera była podniosła, a pogoda wyjątkowo dopisywała.

Drużyny dorosłych rozgrywali mecze w dwóch grupach systemem każdy z każdym, w finale znalazły się zwycięzcy dwóch pierwszych miejsc w swoich grupach, walcząc dalej o najwyższe miejsca.

 

Więcej…

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ ORLIK POLSKA 2015

 W dniach 26-27 września 2015r. na Orlikach w Jazowsku i Łącku odbędzie się Ogólnopolski Finał  Ligi Mistrzów Orlika drużyn amatorski z udziałem Mistrzów Województw.

Więcej informcji na stronie www.orlikpolska2015.pl

Wakacje z piłką nożną 2015

We wtorek 30 czerwca na boisku "Orlik" w Łącku odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej w ramach corocznych rozgrywek organizowanych przez Ludowe Zrzeszenie Sportowe pod nazwą "Wakacje z piłką nożną 2015". W rozgrywkach udział mogli wziąć zawodnicy urodzeni w 2002 r. i młodsi. W turnieju wystartowały 4 drużyny: Budowlani Jazowsko, Górka Szczereż, Zyndram Łącko i Szkółka Piłkarska Gol Łącko. Mecze były emocjonujące. pomimo różnicy wiekowej poszczególnych zawodników, gdyż w niektórych drużynach występowali chłopcy z rocznika 2007,2006 i 2005. Turniej wygrała drużyna Zyndrama Łącko, która będzie reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym, a etap powiatowy prawdopodobnie odbędzie się na łąckim Orliku.

Wyniki:

Gol Łącko - Zyndram Łacko  0:4

Budowlani Jazowsko - Górka Szczereż  2:3

Górka Szczereż - Zyndram Łącko 0:11

Gol Łącko - Budowlani Jazowsko 3:0

Gol Łącko - Górka Szczereż 1:1

Budowlani Jazowsko - Zyndram Łącko 0:12

 Tabela końcowa:

1. Zyndram Łacko           3   9   27:0

2. Gol Łącko                   3   4    4:5

3. Górka Szczereż           3   4    4:14

4. Budowlani Jazowsko    3   0    2:18

 

Więcej…

Lubisz grać w siatkówkę? Zmierz się w rozgrywkach piłki plażowej na ORLIKU w Jazowsku

alt

BRYDŻ SPORTOWY

 

Więcej…

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.