• image
Previous Next
Home

Mistrzostwo Rejonu Liceum Ogólnokształcące w Bieczu.

30 marca br. w hali widowiskowo-sportowej w Łącku rozegrano Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju wystąpiły: Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu – miasto Nowy Sącz, Liceum Ogólnokształcące w Bieczu – powiat gorlicki, Zespół Szkół nr 1 w Limanowej – powiat limanowski, Liceum Ogólnokształcące w Grybowie – powiat nowosądecki. Mistrzostwo Rejonu i awans na zawody wojewódzkie uzyskało Liceum Ogólnokształcące w Bieczu.

P1040891

LO w Bieczu


Sprawozdanie z Mistrzostw Rejonu
Licealiada Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

  1. Organizator – Małopolski Szkolny Związek Sportowy – Kraków, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkół w Łącku.
  2. Termin i miejsce zawodów – 30 marca 2016 r. godz. 9.30 – Hala sportowa w Łącku.
  3. Cel imprezy – popularyzacja piłki ręcznej wśród młodzieży, kształtowanie właściwych postaw i zachowania podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie  mistrza rejonu, reprezentanta na zawody wojewódzkie.
  4. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły mistrzowie powiatów limanowskiego, gorlickiego, nowosądeckiego, miasta Nowy Sącz – (56 zawodników):
  • Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu – miasto Nowy Sącz
  • Liceum Ogólnokształcące w Bieczu – powiat gorlicki
  • Zespół Szkół nr 1 w Limanowej – powiat limanowski
  • Liceum Ogólnokształcące w Grybowie – powiat nowosądecki
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, 2 razy po 12 minut.Wyniki poszczególnych  spotkań:
Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZS 1 Limanowa   ZS EM Nowy Sącz 6 : 11
2. LO Grybów   LO Biecz 7 : 15
3. ZS EM Nowy Sącz   LO Biecz 7 : 12
4. ZS 1 Limanowa   LO Grybów 16 : 3
5. ZS EM Nowy Sącz   LO Grybów 15 : 8
6. LO Biecz   ZS 1 Limanowa 15 : 9

Tabela końcowa:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Liceum Ogólnokształcące w Bieczu 3 6 42 : 23
2. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu 3 4 33 : 26
3. Zespół Szkól nr 1 w Limanowej 3 2 31 : 29
4. Liceum Ogólnokształcące w Grybowie 3 0 18 : 46

 

Kolejność  końcowa  w  turnieju:

M-ce Szkoła/Drużyna Nauczyciel/Opiekun
1. Liceum Ogólnokształcące w Bieczu – powiat gorlicki Krzysztof Hajduk
2. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu Andrzej Kumor
3. Zespół Szkól nr 1 w Limanowej – powiat limanowski Jarosław Szewczyk
4. Liceum Ogólnokształcące w Grybowie – powiat nowosądecki Paweł Sadłoń

 

  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Piotr Augustowski, Artur Bajorek, Krzysztof Karp, Szymon Kosiba, Krzysztof Kość, Łukasz Kucharczyk, Paweł Michalec, Paweł Nowak, Michał Pająk, Damian Saratowicz, Mateusz Socha, Michał Stanucha, Patryk Syrociak, Tomasz Tomalski.
  2. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Paweł Nowak z LO w Bieczu.
  3. Mistrzostwo Rejonu zdobyło Liceum Ogólnokształcące w Bieczu, które uzyskało awans na zawody wojewódzkie (13.04.2016 r. – Myślenice).

Wesołych Świąt

MISTRZ GMINY SP ŁĄCKO w Piłkę Ręczną Szkół Podstawowych...

Zawody odbyły się dnia 19.03.2016 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku.

Do rywalizacji o mistrzostwo gminy przystąpiło 5 drużyn z terenu gminy. Po raz drugi z rzędu w zawodach wzięła najmniejsza szkoła w naszej gminie SP Zarzecze. Reszta drużyn to stali bywalcy w tej dyscyplinie.

System gry „każdy z każdym”

Czas gry 2x10min.

Zwycięstwo 2pkt, remis 1pkt.

Łącko – opiekun Jerzy Wojtas

Obidza – opiekun Krzysztof Adamczyk

Jazowsko – opiekun Krzysztof Duda

Zabrzeż – opiekun Jacek Gałysa

Zarzecze – opiekun Jacek Konstanty

Wyniki spotkań:

Jazowsko – Zarzecze  12:2

Łącko – Obidza  10:4

Zabrzeż – Jazowsko  5:6

Obidza – Zarzecze  16:0

Łącko – Zabrzeż  12:3

Obidza – Jazowsko  14:4

Zarzecze – Zabrzeż  1:12

Jazowsko – Łącko  2:8

Zabrzeż – Obidza  3:14

Zarzecze – Łącko  0:7

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. SP Łącko – 8 pkt

2. SP Obidza – 6 pkt

3. SP Jazowsko – 4 pkt

4. SP Zabrzeż – 2 pkt

5. SP Zarzecze – 0 pkt

MISTRZ GMINY SP ŁĄCKO:

 

Klag Mateusz, Klag Paweł, Kornaś Krystian, Pawlik Patryk, Twardowski Dawid, Kutwa Mariusz, Adamczyk Jerzy, Janiczak Patryk, Czepielik Kacper, Mrówka Kamil, Talar Piotr, Miłkowski Mateusz, Łazarz Mariusz opiekun Jerzy Wojtas

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze!

Organizatorem był Krzysztof Duda nauczyciel WF ZSG Jazowsko.

 

Sędziowali na zawodach :

Krzysztof Duda

Krzysztof Adamczyk

Jerzy Wojtas

Podczas uroczystego zakończenia każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trzy najlepsze drużyny dodatkowo zostały udekorowane pamiątkowymi medalami.

Serdecznie gratulujemy mistrzowi gminy i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!

LO Grybów mistrzem w piłce ręcznej 15.03.2016

W hali widowiskowo-sportowej w Łącku 15 marca br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego

w piłce ręcznej chłopców szkół średnich. W zawodach wystąpiło siedem drużyn:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

w Krynicy-Zdroju, Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie, Liceum Ogólnokształcące w Grybowie,

Zespół Szkół w Łącku, Zespół Szkół w Marcinkowicach, Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie.

Zespoły grały w dwóch grupach eliminacyjnych, następnie najlepsze dwie drużyny z grup rywalizowały

w półfinałach. Mecze były bardzo emocjonujące, a o końcowym sukcesie szkół niejednokrotnie

decydowała jedna bramka. W półfinałach lepsze okazały się zespoły z Grybowa

– licealiści pokonali Krynicę, a uczniowie ze szkoły zawodowej Łącko.

W finale zwyciężyli szczypiorniści z ogólniaka, tak więc Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego

zdobyło Liceum Ogólnokształcące w Grybowie,

drugie miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie,

trzecie wywalczyła drużyna Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju.

Puchary i dyplomy zwycięskim zespołom wręczali Stanisław Sułkowski przewodniczący

Komisji Turystyki i Sportu Rady Powiatu i Adam Bigos dyrektor Zespołu Szkół w Łącku.

P1040681

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Licealiada Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego,
    Zespół Szkól w Łącku.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 15 marca 2016 r. – Hala sportowa w Łącku.
  3. Cel imprezy – popularyzacja piłki ręcznej wśród młodzieży
  4. oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe.
  5. Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów: (98 zawodników)
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju,
  • Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie,
  • Liceum Ogólnokształcące w Grybowie,
  • Zespół Szkół w Łącku,
  • Zespół Szkół w Marcinkowicach,
  • Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie.
  1. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach, grając systemem „każdy z każdym”,
    2 razy po 7 minut.

Grupa „A”

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. LO Grybów   PZS Muszyna 8 : 4
2. ZS Marcinkowice   ZS Łącko 1 : 8
3. PZS Muszyna   ZS Łącko 3 : 9
4. LO Grybów   ZS Marcinkowice 7 : 2
5. PZS Muszyna   ZS Marcinkowice 4 : 5
6. ZS Łącko   LO Grybów 7 : 5

 

Tabela grupy A:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
    1. Zespół Szkół w Łącku 3 6 24 : 8
    2. Liceum Ogólnokształcące w Grybowie 3 4 20 : 13
    3. Zespół Szkół w Marcinkowicach 3 2 8 : 19
    4. Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie 3 0 11 : 22

 

Grupa „B”

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSZ Grybów   ZSP Stary Sącz 15 : 5
2. ZSP Krynica   ZSZ Grybów 4 : 1
3. ZSP Stary Sącz   ZSP Krynica 5 : 6

 

Tabela grupy B:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
    1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju 2 4 10 : 6
    2. Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie 2 2 16 : 9
   3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu 3 0 10 : 21

 

Mecze półfinałowe:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZS Łącko   ZSZ Grybów 6 : 7
2. ZSP Krynica   LO Grybów 6 : 10

 

Mecz o 3 miejsce:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZS Łącko   ZSP Krynica 5 : 6

 

Mecz o 1 miejsce:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSZ Grybów   LO Grybów 5 : 9

Filmik z oprawy meczu z Reprezentacją Polski Oldbojów :

https://www.youtube.com/watch?v=ix_zzQv5KS0&feature=youtu.be

 

 

DRUŻYNA „WOJ – TOM ŁĄCKO” MISTRZEM HALOWEJ LIGI OLDBOJÓW

 

W minioną sobotę tj. 12.03.2016 odbyła się już ostania kolejka w Halowej Lidze Oldbojów

Mistrzem ligi została Drużna Woj – Tom Łącko na drugim miejscu uplasowała się drużyna Oldboj Łącko, a natomiast na najniższym stopniu podium stanęli piłkarze drużyny Gorce Kamienica.

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Krzysztof Duda bramkarz 14 0 0 0 0 0 259 19
2. Paweł Myjak bramkarz 10 0 0 0 0 0 130 13
 
3. Tomasz Kamiński obrońca/pomocnik 15 4 0 0 0 0 272 19
4. Krzysztof Mirek obrońca/pomocnik 20 6 0 0 0 0 414 21
5. Paweł Hybel obrońca/pomocnik 21 13 0 0 0 0 427 21
6. Jan Dziedzina obrońca/pomocnik 9 1 0 0 0 0 194 22
7. Tadeusz Fałowski obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Michał Scheurer obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Tomasz Kurowski obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10. Jan Mrówka pomocnik/napastnik 25 32 0 0 0 0 479 20
11. Krzysztof Krzyśko pomocnik/napastnik 15 16 0 0 0 0 272 19
12. Wojciech Stec pomocnik/napastnik 5 0 0 0 0 0 142 29
13. Łukasz Szczygieł pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Edward Korona pomocnik/napastnik 5 1 0 0 0 0 65 13

Zapraszamy do fotorelacji z ostatniej kolejki do Galerii.

Gminne IMS w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt

Gminne IMS w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt

Komunikat z Gminnych zawodów w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt – Szkoły Podstawowe

 

Zawody zostały rozegrane dnia 12.03.2016 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku.

Do walki o mistrzostwo gminy przystąpiły 4 drużyny.

System gry „każdy z każdym”.

Czas gry 2x10min.

Punktacja: zwycięstwo – 2pkt, remis 1pkt.

 

SP MASZKOWICE ( Alicja Podgórni, Jolanta Jawor, Maria Potoniec, Paulina Piksa, Aleksandra Mrówka, Anna Faron, Klaudia Jawor, Julia Majkrzak)opiekun Łukasz Kutwa

SP OBIDZA (Oliwia Bugajska, Wiktoria Szczepaniak, Ewelina Job, Sandra Bugajska, Anna Kiklica, Klaudia Godawska, Małgorzata Wyrostek, Klaudia Sajdak, Edyta Majerska, Izabela Owsianka, Sylwia Sopata, Angelika Kiklica, Wiktoria Lizoń, Wiktoria Biel)opiekun Krzysztof Adamczyk

SP ŁĄCKO (Anna Cidyło, Wiktoria Brzeczek, Martyna Mrówka, Paulina Stachoń, Anna Chlipała, Aleksandra Talar, Agnieszka Mrówka, Anna Łączek, Gabriela Chlipała, Edyta Franczyk, Katarzyna Kucharska, Aneta Plechta, Maria Twardowska)opiekun Maria Wojtas

SP JAZOWSKO (Klaudia Duda, Małgorzata Tomasiak, Daria Kurzeja, Gabriela Porębska, Daria Kurzeja, Ewelina Kozik, Gabriela Piksa)opiekun Grażyna Grońska

KOLEJNOŚĆ I WYNIKI SPOTKAŃ:

KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ DRUŻYNY WYNIK
1-4 OBIDZA – JAZOWSKO 1 : 2
2-3 ŁĄCKO – MASZKOWICE 5 : 1
1-3 OBIDZA – MASZKOWICE 9 : 1
2-4 ŁĄCKO – JAZOWSKO 2 : 5
1-2 OBIDZA – ŁĄCKO 8 : 3
3-4 MASZKOWICE – JAZOWSKO 0 : 8

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. SP JAZOWSKO – 6 pkt

2. SP OBIDZA – 4 pkt

3. SP ŁĄCKO – 2 pkt

4. SP MASZKOWICE – 0 pkt

MISTRZ GMINY SP JAZOWSKO:
(39)

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.
Na uwagę zasługuje fakt że drużyna z Jazowska przystąpiła do zawodów w składzie siedmioosobowym i bez żadnej zmienniczki musiały wytrzymać trudy każdego meczu od pierwszej do ostatniej minuty!

Serdecznie gratulujemy mistrzyniom gminy i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!

Organizator zawodów: Krzysztof Adamczyk – nauczyciel WF SP Obidza.

Sędziowali na zawodach :

Krzysztof Adamczyk

Krzysztof Duda

Łukasz Kutwa

 

Podczas uroczystego zakończenia zawodów każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trzy najlepsze drużyny dodatkowo zostały udekorowane medalami.

Mistrz Ligi Oldbojów...

Za kilka godzin poznamy Mistrza liga Oldbojów, Nasi panowie zmierza się ze sobą już w ostatniej kolejce gdzie wyłonimy Mistrza ligi i odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek. Zapraszamy Wszystkich Kibiców na Hale Sobota 12.03.2016 od godz. 15:00

Więcej artykułów…
Budowa hali widowiskowo – sportowej realizowana była jako projekt partnerski Gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego w ramach Działania 6.2
Rozwój obszarów wiejskich Schemat B Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.